همکاری با موسسات آموزش زبان

موسسات آموزش زبان انگلیسی در سراسر کشور که متقاضی استفاده از منابع Eight به عنوان کتاب آموزشی در موسسه خود هستند می‌توانند به روش زیر اقدام نمایند:

1- خرید عمده کتاب از طریق تماس با سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی با شماره 02166487625

2- دریافت خدمات آموزشی (از قبیل بسته‌های آزمون، آموزش مدرسان، کتب راهنمای معلم و پشتیبانی‌های علمی و محتوایی دیگر) از طریق ارسال نامه درخواست در سربرگ رسمی موسسه به نشانی ea@eight.ir.

ضروری است در این نامه، ایمیل رسمی موسسه اعلام و نماینده‌ای تام‌الاختیار جهت ارتباطات بعدی معرفی گردد.

عرضه کتب Eight در فروشگاه‌ها

فروشگاه‌های فیزیکی یا مجازی که متقاضی عرضه این مجموعه کتب و محصولات دیگر EIGHT هستند، می‌توانند برای خرید عمده کتب با سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به شماره 02166487625 تماس حاصل نموده و از آن طریق سفارش خود را ثبت نمایند.

همکاری علمی با اساتید و مدرسان

پروژه EIGHT زمینه‌ها و فرصت‌های متعددی برای همکاری با اساتید خبره و مدرسان حرفه‌ای دارد. آنچه به‌عنوان مقدمه این همکاری اهمیت دارد، دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری و ترجیحا در رشته آموزش زبان انگلیسی، تدریس حرفه‌ای بیش از 5 سال و نیز سابقه تالیف یا تولید محتوای آموزشی است. زمینه‌های متنوعی برای همکاری با شما پیش روی ماست؛ مواردی همچون:

  1. مشارکت در طرح تولید محتوای کتب آموزشی کودک
  2. مشارکت در طرح تولید محتوای کتب آموزشی نوجوان
  3. همکاری در سامانه آموزش مجازی
  4. همکاری در تولید فیلم‌های آموزشی
  5. همکاری در اجرای طرح واقعیت مجازی
  6. همکاری در تولید محصولات کمک آموزشی و مکمل
باتوجه به پراکندگی جغرافیایی اساتید در سطح کشور، مراحل همکاری به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شده که عمدتا به‌صورت دورکاری قابل انجام باشد. برای شروع همکاری می‌توانید درخواست علاقمندی خود را به نشانی ea@eight.ir ارسال فرمایید.