محصولات جانبی Eight به تدریج به بازار عرضه خواهد شد

شورای برنامه‌ریزی مجموعه کتب Eight، تهیه و تدوین محصولات جانبی را در دستور کار خود قرار داده است.

تحقیقات در حوزه یادگیری زبان‌های خارجه نشان می‌دهد که در معرض قرار گرفتن هر چه بیشتر یک فراگیر با زبان دیگر، تأثیر مثبت و بسزایی در روند یادگیری آن زبان دارد. ازاین‌رو، شورای برنامه‌ریزی مجموعه کتب Eight، تهیه و تدوین محصولات جانبی این مجموعه کتب رو در دستور کار خود قرار داده است.

نسخه الکترونیک

مجموعهٔ Eight علاوه بر کتاب، امکان دسترسی به محتوای آموزشی را از طریق نسخه الکترونیک کتاب نیز برای فراگیران مهیا ساخته چرا که امروزه، بسیاری از امور مردم از طریق گوشی‌های هوشمند، تبلت، رایانه و لپ‌تاپ صورت می‌پذیرد و آموزش زبان نیز از این قاعده مستثنا نیست.

نسخهٔ الکترونیک کتاب سازگار با سیستم‌ عامل‌های IOS,Windows, Android طراحی‌شده است که علاوه بر محتوای کتاب، دارای تمارین، جداول، پازل‌ها و بازی‌های زبانی خارج از کتاب ولی مرتبط با موضوعات آن است.

کتاب داستان

همیشه در آموزش زبان‌های خارجه، استفاده از لغات و دستور زبان در واحدهای بزرگ‌تر از یک جمله (discourse) به فراگیران کمک کرده تا درک بهتری از نحوه صحیح استفاده از این عناصر زبانی (لغت و دستور زبان) را داشته باشند.

علاوه بر این، در آزمون‌های معتبر زبان انگلیسی در دنیا مثل (ILETS, TOFEL, GR )همیشه بخشی از سؤالات تحت عنوان درک مطلب (Reading Comprehension) طراحی می‌شود که بعضاً مشکلات زیادی را برای مخاطبان به خاطر پیچیدگی نوع سؤالات و محدودیت زمان به وجود می‌آورد.

 تجربه نشان داده بسیاری از زبان‌آموزانی که دارای سطح مطلوبی از دانش زبانی هم هستند بعضاً با این نوع سؤالات مشکلات عدیده‌ای داشته و نتوانسته توانمندی واقعی خود را نشان دهند. تهیه و تدوین کتاب داستان مجموعه Eight با بهره‌گیری از موضوعات جالب و جذاب سعی بر ارتقای سطح درک مطلب فراگیران دارد.

فرهنگ لغت

استفاده از فرهنگ لغات از دیرباز تا به امروز کمک شایانی به یادگیری زبانه خارجه داشته است. فراگیران با استفاده از فرهنگ لغت توانسته معنی لغات، تلفظ صحیح لغات، نقش لغات در جمله، مترادف‌ها و متضادها را موردبررسی قرار دهند.

با توجه به اهمیت این موضوع، شورای برنامه‌ریزی قصد دارد تا با تهیه فرهنگ لغت مختص به کلمات به‌کاررفته در مجموعه کتب Eight به فراگیران کمک کند تا بتوانند لغات کتاب‌ها را کاربردی‌تر و مفیدتر به خاطر بسپارند.